EX-PaYLaSım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En BuyuK bILgI PaYLasIm SItEsI

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Warior,priest ve mageler için light feet ( tbl dosyaları ) g

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

emrah33

emrah33
KnİgHT OnLiNe MoD€RATöR
KnİgHT OnLiNe MoD€RATöR

Warior,priest ve mageler için light feet ( tbl dosyaları ) gel gel gel

--------------------------------------------------------------------------------

eskiden biri vermişti sw tbl yi bende onu yeni moradon patchine uyarladım.tabi üstüne bende yeni özellikler getirdim.light feet olayı kullanımı basit önce bu Skill_Magic_4.tbl dosyasını C:\Program Files\Knight Online\Data klasörüne kopyalıyorsunuz.priestseniz basic skilldeki str skillini warriorsanız basic skilldeki defans skillini mageyseniz en ezik fr gr lr yi kullanarak sw li koşabilirsiniz.önce basıyosunuz skilli hemen siliyorsunuz.silinmemiş gibi gözükür ama silinir.priest ve magelerde bi sorun yok ama warriorlarda defans skilli olduğu için ac üzerine sw alamıyorsunuz.warriorda gain(str) skillini denedim çok çabuk bugda kalıyor.sprint zaten olmuyor.başka koyacak skillde yok.kısacası warriorlar için yapabileceğim bişey yok.ayrıca başkalarına sw veremezsiniz sadece kendinize verebilirsiniz.

1507 sw tbl + sw in hızını light feet yapar.sw kağıdının hızınıda light feet yapar.warrior sprint hızını light feet yapar.rogue sprint hızını light feet yapar.
buda orjinal Skill_Magic_4.tbl si hiç bir değişiklik yapılmamış hali.

BAN RİSKİ OLABİLİR.AMA HİÇ BAN YİYEN DUYMADIM.

her charda sw li koştum hiç dc ile karşılaşmadım.roguenin sw i ilede lf hızıyla koştum ondada dc olmadım.ama sw kağıdı ile hiç koşmadım.öyle bi imkanım olmadığı için.warrior sprint ve rogue sprinttede dc olmadım light feet hızıyla koştuğum halde.moradonda koştum hep.

not : alıntıdır

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-